Güvenli Gezinin Adresi

AKYAKA

23 ŞUBAT PAZAR

                                       AKYAKA

             GÜZEL KÖY-AKYAKA-BELEN KAHVESİ

 

Sabah 07:00 girne möc donalds 07;05 girne acenta önü 07;10 bostanlı iskale, 07;15 karşıyaka anıt, 07;30 bornova acil, 07;45 üçyol kamil koç yazahanelerden misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı Çine’de serbest olarak alıyor ve  Muğla ilimizin güzel beldelerinden Pınarbaşı mevkiine vardığımızda harika doğanın içinde bulunan tesiste serbest zamanda, sabah kahvesi (ekstra) içiyoruz. buradan güzel köylü dizisinin çekildiği köyü gezerek, güzel resim kareleri yakalıyoruz. daha sonra Akyaka’ya varıyoruz.tatlı su ile tuzlu suyun kavuştuğu yerde bulunan Azmak’ta (ekstra) öğle yemeğimizi alıyoruz.ardından misafirlerimizle yaklaşık 30 dk surecek kısa azmak tekne turuna katılıyoruz daha sonra meşhur Marmaris ballarını tatmak için Türkiye’nin tek bal fabrikası balcı Gökmen’e uğruyoruz ve değişik bal çeşitlerinden tadıyoruz. dönüş yolunda Belen köyüne girip türkülere konu olmuş meşhur manzaralı belen kahvesi’nde akşam çaylarımızı içiyoruz.bu güzel günün sonunda  İzmir’e doğru hareket ederek siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Medcezir Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz..

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

*Otobüsle Ulaşım

*Rehberlik

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 *Sabah kahvaltısı

*Öğle yemeği

*Azmak tekne turu

*Molalarda yapılan harcamalar

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
23.02.2020 110 TL 110 TL 0 – 6 Yaş –90 TL
7 – 12 Yaş –100  TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

07:00 girne mac donalds

07;05 girne acenta önü

07;10 bostanlı iskale, 07;15 karşıyaka anıt,

07;30 bornova acil,

07;45 üçyol kamil koç yazahaneler

Bunları da beğenebilirsin