Güvenli Gezinin Adresi

BAĞBAŞI YAYLASI-PAMUKKALE

28-29 MART

   DENİZLİ-BAĞBAŞI YAYLASI-PAMUKKALE-BULDAN

                                    28-29 MART

                      1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 2 GÜN

                                              369 TL

TELEFERİK YOLCULUĞU – BAĞBAŞI YAYLASI  – PAMUKKALE  –DENİZLİ

28  Mart sabah 06:30 Girne caddesi Medcezir Acenta önü, 06;50 Bostanlı İskele, 06;55 Karşıyaka Anıt, 07;15 Üçyol Mavi Büfe, 07;30’da Üçkuyular Pamukkale yazahaneler’den misafirlerimizi alıyor ve Aydın, Nazilli güzergahından gidiyor, yolda vereceğimiz kahvaltı(EKSTRA) ve ihtiyaç molalarımız sonrası Denizli şehir merkezine ulaşıyoruz. Denizli merkezden 1400 mt yüksekliğe yeni kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumlayacağız. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri dönüyoruz. Öğle yemeğimiz’de meşhur tandırından yeme imkanı buluyor(EKSTRA) Sonrasında Tekstil merkezi olarak bilinen Denizli Pamukkale’de Varol Tekstil’e gidiyor ve alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Serbest zaman sonrasında Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasından ayrılıyor, Otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği saatlerine kadar otelimizin termal havuzundan, Saunasından ve Türk hamamından ücrete dahil faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: HİERAPOLİS ANTİK KENT-KIRMIZI SU-BULDAN

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak alıyoruz ve rehberimizin belirliyeceği saatte otelimizden ayrılıyoruz. Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kent’e gidiyor ve  rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Burada göreceğimiz yerler arasında; (Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nymphaeuma (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol )alanları olacaktır. Antik kent gezimiz sonrası, Kırmızı suyun çıktığı noktaya gidiyor ve fotoğraflıyor buradan bacasız fabrikalar diye bilinen ve dokuması ile ünlü Buldan’a gidiyoruz. Burada öğle yemeğimizi meşhur pidesinden yeme imkanı buluyor ve alışveriş için serbest zaman sonrasında İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir dahaki Medcezir  Tour organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Seyahat Sigortası

*Yol ikramları

*Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Termal Havuz , Türk hamamı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Konaklama Vergileri

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Masaj , Sauna,Spa,

*Otelin belirlediği ücretli aktiviteler masaj vb.

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
28.03.2020

29.03.2020

369 TL 459 TL 369 TL 0 – 6 Yaş –199 TL
7 – 12 Yaş – 269 TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

06:30 Girne caddesi Medcezir Acenta önü,

06;50 Bostanlı İskele,

06;55 Karşıyaka Anıt,

07;15 Üçyol Mavi Büfe,

07;30’da Üçkuyular Pamukkale yazahaneler

Bunları da beğenebilirsin