Güvenli Gezinin Adresi

BOZDAĞ-GÖLCÜK-BİRGİ-ÖDEMİŞ

GÜNİBİRLİK HER HAFTA SONU PAZAR VE SÖMESTRE'YE ÖZEL 19-26 OCAK TARİHLERİNDE HER GÜN ÇIKIŞLI

   ÖDEMİŞ-BİRGİ-GÖLCÜK-BOZDAĞ TURU

    HER HAFTA SONU ÇIKIŞLI!!

VE SÖMESTRE’DE HER GÜN ÇIKIŞLI   

100 TL

Belirlenen gün sabah 07;30 Girne caddesi Mc Donals önü, 07;35 Acenta önü, 07;40 Bostanlı İskele önü, 07;45 Anıt, 08;00 Bornova Acil, 08;20 Üçyol Kamil Koç yazahaneler’den misafirlerimizi alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Bayındır, Ödemiş yol güzergahından gidiyor Ayrancılarda vereceğimiz kahvaltı molamızı(Ekstra) olarak alıyor  ve Ödemiş’e gidiyoruz. Öncelikle Yıldız Kent Arşivi Müzesi’ni geziyor, Birgi Köyü’ne gidiyoruz. İmam-ı Birgivi’yi ziyaret ediyor ve alışveriş içi serbest zaman sonrasında 1312-1313 yılları arasında yapılan Aydınoğulları Mehmet Bey tarafından yaptırılan Ulu Camii’yi geziyor ve Gölcük Köyü’ne gidiyoruz. Denizden yüksekliği yaklaşık 1100 m olan ve tektonik hareketlerle oluşan gölün derinliği ise ortalama 5 m. Çevresi 6850 m, derinliği ise 8 m olan Bozdağların zirvesinde yemyeşil bitki örtüsü, sessiz ve sakin ortamı ile eşsiz manzara eşliğinde öğle yemeğimizi(Sucuk ekmek+Ayran)olarak alıyor ve köylü pazarından alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Tur programımızın son noktası Bozdağ köyüne gidiyor, Köy merkezinde meşhur patetesinden, ekmeğinden alışveriş yapıyor ve İzmire geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka Medcezir Tur’da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

*Otobüsle ulaşım

*Öğle yemeği(Sucuk+Ekmek+Ayran)

*Rehberlik

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

*Sabah kahvaltısı

*Tur esnasında yapılan harcamalar

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
TARİH 100 TL 100 TL 0 – 6 Yaş – 65  TL
7 – 12 Yaş –90 TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

GİRNE MC DONALDS ÖNÜ- 07;30

GİRNE ACENTA ÖNÜ- 07;35

BOSTANLI İSKELE- 07;40

KARŞIYAKA ANIT- 07;45

BORNOVA ACİL- 08;00

ÜÇYOL KAMİL KOÇ YAZAHANELER- 08;20

Bunları da beğenebilirsin