Güvenli Gezinin Adresi

KEYF-İ İSTANBUL TURU

27-29 MART 1 GECE YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMA 2 GECE 2 GÜN

           ALIŞVERİŞİ  İLE  KUMKAPI EĞLENCESİ İLE

      KEYF-İ İSTANBUL

              1 GECE Y.P OTEL KONAKLAMA 2 GECE 2 GÜN
ORTAKÖY-GALATA KULESİ-YER ALTI CAMİİ-BEŞİKTAŞ SOSYETE PAZARI-MISIR ÇARŞISI-BOĞAZ TURU-KUMKAPI EĞLENCESİ

Akşam saat 21;30’da Girne Acenta önü, 21,40 Bostanlı İskele, 21,45 Anıt, 22;10 Üçkuyular Pamukkale yazahaneler, 22;30 Üçyol Kamil Koç Yazahaneler, 22;50 Bornova Ege Acil önünden misafirlerimizi alıyor, Akhisar ve Susurluk tesislerinde vereceğimiz molaların ardından, Sabah saatlerinde Yalova’ya ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Köfteci Yusuf’da alıyor ve arabalı vapur ile Yalova’ dan İstanbul’a geçiyor ve sabah kahvaltısı için uygun bir tesiste molamızın ardından gezi programımıza başlıyoruz.

1.Gün

Programımıza ilk önce, Boğaziçi Köprüsü’nün Avrupa ayağının altında bir konumda yer alan, semtin sembolü konumdaki muhteşem Ortaköy’e gidiyoruz. Sabah kahvelerimizi boğazın eşsiz manzarasında yudumluyor, İstanbul denince akla ilk gelen bir başka güzellik Galata kulesine gidiyoruz.Heybetli yapısı ile yüzyıllarca şehri gözleyen yapıyı fotoğraflıyor  buradan Beşiktaş Sosyete Pazarı’na gidiyoruz. Burada vereceğimiz Alışveriş için serbest zaman sonrası, öğle yemeğimizi (IEkstra) Ortaköy’de alıyor ve 570li yıllarda yapıldığı rivayet edilen, öncesinde mahzen olan 1700lü yıllarda camiye çevrilen Yer altı Camii’ne gidiyoruz. Dualarımızı ediyor ve buradan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile Kumkapı (Ekstra)Eğlencesi’ne gidiyor, keyifli bir gecenin sonunda otelimize geri dönüyoruz.

  1. Gün:
    Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılıyor ve Tarihi Eminönü Meydanı’na gidiyoruz. Mısır çarşısında vereceğimiz serbest zaman sonrası, bu güzel şehrin en çekici silüetini ve boğaz kıyıları boyunca bir inci gibi sıralanmış tarihi yalılarını görmek üzere grubumuza özel olarak demir alacak teknemize binerek İstanbul Boğazı turuna (ekstra)çıkıyoruz. Avrupa ile Asya Kıtası’nı birbirinden ayıran aynı zamanda da Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan bu özel su yolu üzerindeki yolculuğumuzda, rehberimizden, Boğaz’ın tarihi ve coğrafi özellikleri ile tarihin eskitemediği yalıları hakkında gerekli bilgilerimizi alıyoruz. Boğaz turumuzun ardından yeniden otobüsümüz ile buluşarak İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yalova ve Susurluktaki molalarımız sonrası, İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka Medcezir Turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks Otobüs ile ulaşım

* 1 gece Otelde konaklama

* Otelde alınan Sabah Kahvaltısı(1) Akşam yemeği (1)

* Programda belirtilen tüm turlar

* Otobüsteki Soğuk İkramlar

* Rehberlik hizmeti

* Feribot geçişleri

* Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün sabah kahvaltısı

* Öğle yemekleri

* Otelde alınan içecekler

* Müze ve Ören yerleri giriş ücreti

* Boğaz Turu

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
27.03.2020

29.03.2020

479 TL 579 TL 479 TL 0 – 6 Yaş –229 TL
7 – 12 Yaş –379 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks Otobüs ile ulaşım

* 1 gece Otelde konaklama

* Otelde alınan Sabah Kahvaltısı(1) Akşam yemeği (1)

* Programda belirtilen tüm turlar

* Otobüsteki Soğuk İkramlar

* Rehberlik hizmeti

* Feribot geçişleri

* Seyahat Sigortası

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün sabah kahvaltısı

* Öğle yemekleri

* Otelde alınan içecekler

* Müze ve Ören yerleri giriş ücreti

* Boğaz Turu

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

Saatler hakkında detaylı bilgi, acentemiz tarafından sizlere verilecektir.

Bunları da beğenebilirsin