Güvenli Gezinin Adresi

KIBRIS TURU

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK ! KAMPANYA 1299 TL UÇAK BİLETLERİ DAHİL!!!

KIBRIS TURLARI
2 GECE – 3 GÜN
4* DOME OTEL’ DE 2 GECE YARIM PANSİYON  KONAKLAMA
DENİZE SIFIR KONUM’DA VE CASİNO KEYFİ İLE

ŞOK ! ŞOK ! ŞOK !
KAMPANYA
1299 TL

FİYATLARA UÇAK BİLETİ DAHİL!!!

 

1.GÜN: GİRNE MERKEZ

Turumuz sabah 10:00 Adnan Menderes Havaalanında buluşuyoruz. Kıbrıs uçağı için check-in işlemlerine başlıyoruz.Saat 12;15 ,de kalkıcak uçağımız 12:30’da Ercan Havalimanı’na iniyoruz. Bizi bekleyen araçlarımızla buluşup Girne Merkez’e transferimizin ardından GİRNE’de yat limanını görüp alış veriş için mola veriyoruz.
Eksta Öğle yemeğimizi de yedikten sonra otelimize doğru yola çıkarak otelde odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği DOME OTEL’ de. Yemekten sonra isteyen konuklarımız CASINO’da oyun oynayabilir veya gece eğlence mekanlarında gönüllerince eğlenebilirler.

2. GÜN: GÜZEL YURT

Otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra ekstra olarak düzenlenen, Makarios’un Avukatı ve çok büyük silah tüccarı olan Pablo Pavilides’in evi MAVİ KÖŞK (Kaçakçının köşkü), VASİLYA bölgesinde bulunan AŞK AĞACI, ÇIKARMA PLAJI, BARIŞ, ÖZGÜRLÜK MÜZESİ, KARAOĞLANOĞLU ŞEHİTLİĞİ, Fransızca’da Barış Manastırı anlamına gelen BELLAPAİS KÖYÜ MANASTARI ve KİLİSESİ ile GİRNE KALESİ gezilerimizi yaparak otele dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: LEFKOŞA-MAGOSA

Sabah kahvaltısı sonrasında, ekstra olarak düzenlenen Kıbrıs Barış Harekatında yer alan şehitlerimizin yattığı BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ, RAUF DENKTAŞ MEZARI, LEFKOŞA, Dr. Nihat İlhan Bey’in eşinin ve 3 çocuğunun katledildiği, Kanlı Küvet olayının izlerinin sergilendiği BARBARLIK MÜZESİ, CUMHURBAŞKANLIĞI KONUTU, VENEDİK SÜTUNU LOKMACI BARİKATI, ARASTA SOKAK, SELİMİYE CAMİİ, BÜYÜK HAN, gezilerimizi yapıp, GAZİ MAGUSA’ya geçerek, burada bulunan NAMIK KEMAL ZİNDANI, LALA MUSTAFA PAŞA CAMİİ ve şehrin muhteşem sur duvarlarını görüyoruz. Ardından hayalet şehir KAPALI MARAŞ gezilerimizi de tamamlayıp, ekstra akşam yemeğimize alıyoruz. Sonrasında, ERCAN HAVALİMANI’na geçiyoruz. İşlemlerimizi tamamlayıp uçağa biniyor İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki MEDCEZİR TOUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

› 2 Gece Otel Konaklama
› Oteldeki Sabah – Akşam Yemekleri
› Rehberlik Hizmetleri
› Seyahat Sigorta Paketi
› Uçak bileti ve Otel Transferi

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

› Alınacak Alkollü-Alkolsüz İçecekler
› Mavi Köşk Turu Bellapais tour (75₺ ) – Lefkoşe-Magosa Turu(75₺ )
› Müze-Ören Yeri giriş ücretleri
› Öğle Yemekleri

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
26-28 EYLÜL

17-19 EKİM

1350 TL 1600 TL 0 – 2 Yaş –100 TL
3 – 6 Yaş – 850 TL 
7-12 Yaş _ 1200 TL

KIBRIS VE YURT DIŞI UÇUŞLARI

ÖNEMLİ NOTLAR:

1- Uçuş saatlerimizi büromuzdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Medcezir Tour sorumlu tutulamaz.

2- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

3- Tura katılım için Medcezir Tour  tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Medcezir Tour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

4- Kıbrıs’a giriş için T. C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı yeterlidir. Nüfus cüzdanı dışında pasaport ile (50 TL Yurt dışı çıkış pulu/harcı alarak) geçiş yapılabilir. Bunların dışındaki kimliklerle giriş yapmak mümkün değildir. Bu nedenle yanınızda mutlaka üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan hasarsız nüfus cüzdanınızı bulundurunuz. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar.

5- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Medcezir Tour  sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

6- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
7- Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.