Güvenli Gezinin Adresi

UŞAK ULUBEY KANYON

22 MART PAZAR

                   KULADOKYA (PERİBACALARI)

                                KULA EVLERİ

                    UŞAK  ULUBEY KANYON’U

            DÜNYANIN İKİNCİ BÜYÜK KANYONU

 

Sabah Saat 06:30 Girne Mc Donalds  06:35 Girne Acenta önü 06;40 Bostanlı İskele, 06;45 Kaşıyaka Anıt, 07;00 Üçyol Kamil koç yazahaneler, 07;15  Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra ,Turgutlu’da uygun bir tesiste kahvaltımızı yapıyoruz.  18. yy Osmanlı İmparatorluğu’nun altındaki hemen her bölgede karşımıza çıkan ve Türk Evi olarak tabir edilen ahşap evler, Kula evlerini geziyoruz. Gezimiz sonrası   İlkçağda Katekekaumene(yanık yöre)adıyla bilinen Kula’ya geliyor ve gezimize önce  volkanik patlamalar sonucu oluşmuş ilginç bir başka araziye gidiyoruz ve “KULADOKYA ” adıyla da bilinen peribacalarını görüyoruz.Peribacalarının oluşumu ve özellikleri hakkında rehberimizden bilgiler aldıktan sonra fotoğraflarımızı çekiyor ve Uşak’a gitmek üzere yola koyuluyoruz.Uşak’ta öğle yemeğimizi yedikten sonra bu kez Dünyanı en uzun ikinci Kanyonu’nu görmek üzere Ulubey’na gidiyoruz.Kanyon’u 150 metre yükseklikten cam terastan seyrettikten sora isteyenler ve kendini genç hissedenler ile kanyona iniyoruz ve kanyonun muhteşem coğrafyasını içimize sindirip fotoğraflarını çekiyoruz.Tekrar tırmanışa geçip,kanyon manzaralı çaylarımızı da içtikten sonra artık dönüş yoluna geçiyoruz.Yolda gerekli molaları verdikten sonra akşam saatlerinde İzmir’e dönüyoruz. Bir dahaki Medcezir Tur organizasyonunda buluşmak üzere siz misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Otobüsle ulaşım

* Rehberlik hizmeti

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Sabah kahvaltısı

* Öğle yemeği

* Müze ve ören yeri girişleri

* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
22.03.2020 100 TL 100 TL 0 – 6 Yaş –85 TL
7 – 12 Yaş – 90  TL

• Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
• Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
• Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
• Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
• Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı MEDCEZİR TOUR’da saklıdır.
• Turun iptali durumunda MEDCEZİR TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. Eğer ödeme yapıldıysa, ücretleri misafirlere iade edilir.

06:30 Girne Mc Donalds

06:35 Girne Acenta önü 06;40 Bostanlı İskele,

06;45 Kaşıyaka Anıt,

07;00 Üçyol Kamil koç yazahaneler,

07;15  Bornova E.Ü.H.

Bunları da beğenebilirsin